Hakkımızda

Xp Tourism Seyahat Yönetimi alanında Türkiye’nin önde gelen şirketlerindendir. 2015 yılında kurulan şirketimiz Türsab A-9183 nolu belge numarasıyla müşterilerinin yurtiçi ve yurtdışı tüm seyahat ihtiyaçlarına profesyonel çözümler geliştirmektedir.

Xp Tourism, deneyimli ekibi ve dürüstlük ilkesi ile tüm dünya havayollarının yurt içi ve yurt dışı uçak bileti rezervasyonu, global ölçekte otel rezervasyonu, araç kiralama, vize hizmeti, transfer temini, yurt içi ve yurt dışı kültür turları, geniş çaplı iş seyahatlerinizin organizasyonu, gemi yolculukları, elektronik veri transferi , özel etkinlikler ve kongreler gibi alanlarda size geniş kapsamlı bir yelpazede hizmet sunmaktadır.

Ayrıca kurumsal seyahat harcamalarınızın raporlanmasında ve kurumlara özel yeni ödeme yöntemlerinin uygulanmasında attığımız çarpıcı adımlarla size teknolojinin kalmayacağınız hizmetler sunmaktan gurur duyarız.
Xp Turizm Ailesi olarak sizlere hayalini kurduğunuz mükemmel bir organizasyon hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.

Sunduğumuz bu hizmetlerin içine çalışkan, yenilikçi, güler yüzlü hizmetimizle beraber sizlere unutulmaz anlar yaşatmak bizler için bir onurdur.

Misyonumuz;
Lider, öncü ve güvenilir bir acente konumunu sürdürerek, müşterilerimizin, çalışanların ve çalıştığımız her firmanın en çok tercih ettiği acente olmaktır.

Stratejimiz;
Vizyon ve amaçlarımıza ulaşmak üzere müşterilerimize ve çalıştığımız firmalara en yakın acente olmak yolunda ilerlemektedir.

Deneyim ve bilgimizden yararlanmak için bizi arayınız. Teşekkür ederiz.

Xp Tourism Ailesi